Atpalaiduojanti mineralais praturtinta vonia 80g

Laikas nuosavam SPA. Atpalaiduojanti Moérie Mineral Home Spa miltelių vonia, kuriuos sudaro patys natūraliausi fulvo mineralai ir humino rūgštys, randami gamtoje. Milteliai lengvai tirpsta vandenyje, todėl SPA procedūrą galite pradėti iškart. Moérie Mineral Home Spa vonia gerina kraujo apykaitą, atpalaiduoja, švelnina bei gražina odą, didina Jūsų atsparumą stresui, padeda sąnariams išlikti lankstiems ir suteikia visam kūnui energijos. Trys arbatiniai šaukšteliai į vonią – ir Jūsų savijauta jau rūpinasi Moérie Mineral Home Spa.


Balneoterpija – terapinės vonios gerai fizinei bei protinei sveikatai palaikyti – buvo žinomos jau senovėje. Šiandien gydomojo purvo, mineralinės bei gydomųjų durpių vonios, natūralios grožio procedūros yra siūlomos visuose pasaulio spa ir sveikatingumo centruose. Pagrindinės šiuose procedūruose naudojamos medžiagos yra fulvio mineralai ir huminės rūgštys.

Moérie Mineral Home Spa su fulvio mineralais ir huminėmis rūgštimis

Moérie Mineral Home Spa yra visiškai natūralios kilmės produktas iš gamtoje randamu aukštos kokybės fulvio mineralų bei huminių rūgščių. Milteliai lengvai tirpsta vandenyje ir yra tokios didelės koncentracijos, kad užtenka vos 3-jų arbatinių šaukštelių, kad galėtumėte mėgautis visais šios stebuklingos terapijos teikiamais privalumais.

Poveikis kūnui:

 • Minkština ir puoselėja didžiausią mūsų kūno organą – odą
 • Skatina kraujo apytaką
 • Didina atsparumą ligoms arba kai pradedate jausti pirmuosius ligos simptomus
 • Mažina jautrumą ir didina atsparumą stresui
 • Rūpinasi jautriais raumenimis
 • Padeda išlaikyti sąnarių lankstumą

Kaip naudoti:

 • Standartinio išmatavimo vonioms – 3 arbatiniai šaukšteliai (su kaupu) (7,5 gr), didesnėms vonioms – 10 gr. Chloro turinčiame vandenyje naudoti nerekomenduojame. Įpilus Moérie Mineral Home Spa miltelių vanduo tampa silpnos arbatos ar kavos spalvos.
 • Pradėkite nuo 7-8 minučių sesijos, vėliau didinkite laiką iki 20 minučių per sesiją. Nustatyto laiko neviršykite. Moérie Mineral Home Spa turi labai stiprų efektą, todėl viršijus nustatytą sesijos laiką gali pradėti svaigti arba skaudėti galva.
 • Per pirmąsias 3 savaites rekomenduojame iki 9 Moérie Mineral Home Spa vonių, vėliau 1-2 kartus į savaitę.
 • Kad Moérie Mineral Home Spa efektas būtų maksimalus, po vonios, jei galite pailsėkite. Idealu būtų, jei poilsiui skirtumėte apie 1 va

Moérie Mineral Home Spa puikiai tinka po ilgos darbo dienos. Prieš procedūrą neprisivalgykite, geriau prieš tai užkąskite ką nors lengvo. Jei Moérie Mineral Home Spa vonia lepinsitės iškart po valgio, kraujas, užuot padėjęs virškinti maistą, sutekės į kūno paviršių, kas paprastai nutinka maudantis šiltoje vonioje.

 

Įspėjimas: prieš naudodami Moérie Mineral Home Spa dėl galimų kontraindikacijų sergant širdies ar kraujotakos ligomis, pasikonsultuokite su savo gydytoju. Jei terapijos metu pajutote silpnumą ar pradėjo svaigti galva, nedelsiant nutraukite procedūrą.

Keli žingsniai iki nuosavo SPA:

 • Iš anksto pasiruoškite švarų ir minkštą rankšluostį bei savo mėgstamą pižamą
 • Įsitikinkite, kad vonia yra švari ir joje nėra muilo ar šampūno likučių
 • Svarbu, kad tiek pačios procedūros metu, tiek po jos, gertumėte pakankamai vandens. Vartoti alkoholį ar kofeino turinčius gėrimus nerekomenduojame, kadangi jie šalina iš organizmo vandenį. Verčiau šalia vonios pasistatykite didelę stiklinę drungno vandens.
 • Pripilkite į vonią šilto vandens, idealiausia 40.5 C. Jei karštoje vonioje Jums išbūti sunku, pradėkite nuo žemesnės temepratūros proccedūrų, palaipsniui didindami vandens temperatūrą.
 • Jei norite, į vonią galite įpilti vonios druskų arba eterinių aliejų, tačiau jie turi būti natūralios kilmės.
 • Niekada neviršykite rekomenduojamų 20 minučių.
 • Moérie Mineral Home Spa didina pulsą ir skatina prakaitavimą. Tai gali trukti maždaug valandą, todė rekomenduojame tą laiką pagulėti ir atsipalaiduoti.
 • Po valandos nusiprauskite po trumpu šiltu dušu. Venkite naudoti muilą, šampūną ar dezodorantą pirmąsias 12 valandų po Moérie Mineral Home Spa

 

Moérie Mineral Home Spa nepalieka dėmių ant rankšluoščių. Jei miltelius naudosite sūkurinėje vonioje, prieš tai pašalinkite filtrą – taip apsaugosite jį nuo užsikišimo. Moérie Mineral Home Spa vonios vanduo yra visiškai nekensmingas aplinkai, todėl galite jį ramiai išleisti. Arba panaudoti kaip trąšas Jūsų gėlėms bei augalams.

Laikymas:

Laikykite vėsioje, sausoje ir tamsioje vietoje. Po kiekvieno naudojimo sandariai užsukite indelį.

39.99€
29.99€