Bergamočių eterinis aliejus FCF

Kilmės šalis: Italija

Bergamotės pavadinimas kilo iš Italijos miesto Bergamo pavadinimo, kur šis aliejus buvo pirmą kartą parduotas. Bergamočių eterinis aliejus plačiai naudojamas parfumerijoje ir kosmetikoje. Bergamočių aromatas yra pagrindinis klasikiniuose odekolonuose (eau-de-cologne). Aliejus yra distiliuojamas iš beveik prinokusio bergamotės vaisiaus žievelės.

Bergamočių eterinio aliejaus naudojimas:

  • Garinamas bergamočių eterinis aliejus ramina, padeda atsipalaiduoti, įveikti nemigą;
  • Bergamočių aliejaus sudėtyje esančios medžiagos veikia kaip antidepresantas;
  • Bergamočių aliejaus sudėtyje yra dezinfekuojančių medžiagų, naikinančių bakterijas, apsaugančių odą nuo infekcijų;
  • Bergamočių aliejus turi antiseptinių savybių, todėl naudojamas esant egzemai, žaizdelėms, odos įtrūkimams;
  • Aliejus neleidžia plisti lūpų pūslelinę sukeliančiam virusui herpex simples I, todėl pasirodžius pirmiesiems požymiams, skaudamą vietą galima tepti bergamočių aliejumi, praskiedus nedideliu kiekiu alkoholio. Esant saulėtam orui, lūpų puslelinei mažinti tokiu pat būdu naudokite eukaliptų ar arbtamedžių eterinį aliejų.
  • Skatina hormonų, silpninančių skausmą, išsiskyrimą. Garinant ir kitaip naudojant bergamotės aliejų, galima išvengti galvos ir kitų organizmo skausmų;
  • Be abejonės, tai vienas iš mėgiamiausių kvapų, kuriuos mėgsta beveik visi. Be to, dėl savo dezinfekcinių ir antiseptinių savybių yra natūralus dezodorantas.
  • Nėštumas: Tinkamas naudoti nėštumo metu. Rekomenduojame garinti, siekiant sumažinti nuovargį, nemigą, stresą ir įtampą; apiplovimams naudojamas nuo šlapimo takų ir vaginos infekcijų: 1 lašelis bergamočių eterinio aliejaus į mažą šaukštelį medaus ir ištirpinti šiltame vandenyje.

Svarbu žinoti, naudojant bergamočių aliejų be bergapteno nereikia vengti tiesioginių saulės spindulių. Be to, aliejų reikėtų laikyti tamsioje nuo saulės spindulių gerai apsaugotoje vietoje.

Bergamočių alchemija: bergamočių eterinis aliejus dera su kvapiųjų šalavijų, frankincenso, mandarinų, jazminų, juodųjų pipirų, kiparisų, palergonijų, sandalmedžio, apelsinų, rozmarinų, vetiverijų, ylang ylang eteriniais aliejais.

5.50€