Raudona MIEGANTI ROŽĖ su stiebu po stiklo gaubtu

Puiki proga nustebinti savo artimą žmogų unikaliom gėlėm!  Ši gėlių kompozicija yra iš stabilizuotų ilgai žydinčių miegančių rožių su stiebais, kurių gyvenimo trukmė yra iki kelerių metų! Stabilizuotos gėlės, tai tikros ir natūralios gėlės. Terminas “stabilizuota” apibūdina sudėtingas technologijas, kurių pagalba užtikrinamas gėlių ilgaamžiškumas, plastiškumas bei švelnumas! 


Kompozicija 20 cm aukščio, dekoruota juostele su VOGUE logotipu (spalva gali skirtis nuo esančios nuotraukoje). 


Gali būti su individualaus dizaino graviruota kortele! - tiesiog parašykite komentaruose kokio užrašo pageidausite ir mes jį išgraviruosime (gamyba užtrunka 3 d.d.)


Krikštynoms, vestuvėms, gimtadieniams ar tiesiog norint nustebint mylimą žmogų moderni dovana!


Visos gėles ir augalai yra iš Verdissimo“ / „Guirnaldas-Verdissimo“ – didžiausio stabilizuotų augalų ir gėlių gamintojo pasaulyje. Bendradarbiaujant su šios sryties lyderiu, užtikriname platų pasirinkimą, aukščiausią kokybę bei geriausią kainą.


Kompozicija stiklo vazoje su stabilizuotomis, ilgai žydinčiomis rožėmis.

! Pastaba. Kompozicija yra rankų darbo, todėl kiekvienas gaminys yra vienetinis, unikalus ir gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje - smulkiomis detalėmis, spalviniais akcentais, dydžio parametrais, floristiniu apipavidalinimu.

29.99€