Nutrinamas kelionių žemėlapis su vėliavomis

Unikalus žemėlapis su nutrinamu sluoksniu Jūsų kelionėms įamžinti.

Kiekvienas keliautojas nori pažymėti savo keliones, kad jos nenukeliautų užmarštin. Šis unikalus nutrinamas pasaulio žemėlapis nepaliks abejingų ir taps jūsų vizitine kortele, kuria galėsite pasigirti savo kelionių gausa kiekvienam, užsukusiam į Jūsų namus ar biurą. Keliones pažymėsite moneta nutrynę gražios auksinės spalvos sluoksnį nuo šalių, kurias aplankėte. Tai puikus būdas ne tik pažymėti aplankytus kraštus, bet ir pasidalinti įspūdžiais su draugais!

Žemėlapis yra padengtas subtilaus auksinio atspalvio sluoksniu, kurį lengvai nutrinsite moneta lyg loterijos bilietą. Kiekvieną kartą aplankę svečią šalį ar planuodami naują kelionę, paprasčiausiai nutrinkite tą šalį žemėlapyje. Po auksiniu sluoksniu kiekviena šalis yra pažymėta skirtinga spalva. Šis žemėlapis bus ne tik puikus būdas žymėti kelionėms, bet taps išskirtine interjero detale!

Puiki dovana kiekvienam! Nutrinamas pasaulio žemėlapis yra kone geriausias atsakymas į klausimą “ką dovanoti?”, juk keliauti mėgsta visi! Tai puiki dovana ne tik kelionių megėjams, bet ir tiems, kurie dar neišdrįso lesitis tyrinėti pasaulio. Be visa to, nutrinamas žemėlapis yra puiki edukacinė dovana vaikams ir verslo dovana Jūsų partneriams.

Patirkite kelionių įspūdžius iš naujo ir dalinkitės jais su artimaisiais. Kol laukiate kitos kelionės, šis nutrinamas žemėlapis primins visas tolimas, ypatingas vietas, kurias esate aplankę, bei padės atrasti naujų įdomių kelionių taškų.


Išmatavimai 59x82 cm. 

19.99€